ELSI&SZARA - BOGINI WENY

WITAM
Byłem sceptycznie nastawiony do tego, że to, co tworzyłem wspólnie z Szarą wyjdzie jeszcze w tym miesiącu, ale się udało i chodź cały tekst pojawi się z opóźnieniem, powiem coś na ten temat.
NA YOUTUBE

Czasami trzeba wyjść poza horyzonty i szczerze nigdy wcześniej nie miałem takiego stresa przy udostępnianiu. Szczerze następne takie projekty najpierw zamieszczę na blogu i jeśli pojawią się pozytywne komentarze to pomyślę o udostępnieniu na innych portalach. ale póki co ten zostawiam.
Pomysł zrodzony z przypadku, gdy testowałem mikrofon i sobie do niego gadałem.
Przyszedł pomysł, żeby coś napisać i pięć minut napisałem cały tekst plus dialog i dalszą część w kontekście, że ma być to śmieszne i może było, ale od tamtej pory wiele się zmieniło.
Zadzwoniłem do Szarej, żeby przyjechała i razem to zrealizujemy i zgodziła się bez przeszkód, ale z pierwszym możliwym podejściem program zaczął platać figle, więc zostawiliśmy to na następny weekend w którym wyszło to średnio i cały początek rapowała Szara.
Wyrzuciłem wszystkie ścieżki, bo jakoś mi nie przypasowały i zaprosiłem ją w środę, by znów to nagrać, ale że ja zacznę początek, a ona dalszą część, jak w nagraniu jest normalnie.
Tyle, że w jej wokalu były za małe przerwy, między słowami i trochę bardzo się to zlewało, więc znowu wszystko wyrzuciłem i dopiero w sobotę wreszcie coś powiedzmy wyszło, ale wiedząc, że Szara i ja troszkę jesteśmy przemęczeni materiałem zostawiłem tak, jak to jest i coś starałem się przez następne cztery dni ulepić z tego i właśnie oto tak powstało to coś.
Dziewczyna miała swoje pierwsze spotkania z mikrofonem. Ja też starałem się nie zbyt w nagraniu wyróżnić, żeby pasować i sam trochę się nauczyłem. Skoro zdążyłem to może w tym miesiącu pojawi się następne nagranie, ale znów nie obiecuję.

Ostatnio widziałem fajny film o pisarzu
" Rebel in the Rye "
Oczywiście polecam go szczególnie pisarzom i dodaje go do filmów o pisarzach.
Myślę, że stał się moją drugą pozycją wśród najlepszych z uwagi na poruszane wartości.
Myślę o kolejnych zestawieniach filmów, ale na spokojnie, bo w lutym muszę zakuć buty i nie jestem pewien, jaki będzie miało to wszystko obrót wydarzeń, ale jak czasami tu wpadniecie z ciekawości może się okazać, że akurat coś przygotowałem.
MIŁEGO DNIA

Podobał ci się post?
Zostaw coś po sobie :D
Dziękuję i Pozdrawiam "

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza